PIĄTKI WE DWOJE


Piątki we dwoje to miejsce na odrobinę uczucia, na pomysły odnośnie wspólnego spędzania czasu, kreatywne rozwiązania i różne inne, pokrewne tematy. 

W serii tej będzie mowa trochę o miłości, związkach, relacjach damsko-męskich. Pojawią się czasem pomysły na randki, a także propozycje, co do zorganizowania sobie we dwoje czasu. Luźne refleksje, przemyślenia, rozważania.

Poniżej zebrane posty, w kolejności od najstarszego na samym dole, do najnowszego na samej górze:


3. [TROCHĘ TEORII] - Co sprawia, że życie nabiera barw, a świat się kręci? Co często uchodzi za główną siłę sprawczą, dodaje skrzydeł i sprawia, że niemożliwe staje się możliwe? - Czym jest miłość?

2. [WALENTYNKI] - garść propozycji, jak można we dwoje spędzić ten czas - Walentynki - hit czy kit?

1. [WSPÓLNE SPĘDZANIE CZASU] - Co powiecie na małe wyzwanie filmowe? Wieczór/maraton filmowy to całkiem interesujący pomysł na chwilę we dwoje. No dobra, dłuższą chwilę - Może obejrzymy jakiś film?

2 komentarze:

  1. super blog.
    będę zaglądała.
    obserwuje, zapraszam do mnie: http://zuzienkaimamak.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny blog! Super, że tutaj trafiłam :) Będę zaglądać częściej!

    OdpowiedzUsuń

Cześć! Bardzo mi miło, że poświęciłeś swój czas na przeczytanie tego, co miałam do powiedzenia. Chętnie odwdzięczę się i przeczytam, co do powiedzenia masz Ty :) Skoro i tak już tu jesteś, to zostaw po sobie tych kilka słów, dzięki czemu i ja będę mogła trafić do Ciebie. Do następnego czytania, pozdrawiam i życzę miłego dnia! ;)