KONTAKT / WSPÓŁPRACAO  BLOGU


Lady Charlotta to młody, rozwijający się blog, który z każdym dniem notuje coraz to nowych Czytelników, zwiększa liczbę odsłon, komentarzy oraz obserwatorów. Jest to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Ze względu na szeroką tematykę, dociera do szerokiego grona odbiorców. Blog aktualizowany jest regularnie według poniższego schematu:

  • Poniedziałki dla ciała i duszy - w tej serii wpisów znaleźć można zagadnienia dotyczące szeroko rozumianej pielęgnacji i dbałości o samego siebie. Odchudzanie, zdrowy tryb życia, aktywność fizyczna. Kosmetyki, zabiegi urodowe, moda. Psychologia, rozwój.
  • Kulturalne środy - w tym cyklu zajmuję się opowiadaniem o nowinkach ze świata filmu, literatury i muzyki, czyli szeroko rozumiana kultura. Recenzuję obejrzane/przeczytane tytuły, zachęcam do lektury bądź też ją odradzam. Słucham głosu serca i wyrażam szczere opinie.
  • Piątki we dwoje - odrobina uczucia, pomysły na wspólne spędzanie czasu, kreatywne rozwiązania. 
  • Niedzielny relaks - to czas na odrobinę prywaty i podsumowanie tygodnia.

Wpisy pojawiają się konsekwentnie o godzinie 18:00. WSPÓŁPRACA


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą na blogu, to jesteś we właściwym miejscu. Możliwości są nieograniczone, o ile tylko Twój produkt / pomysł pasuje do mojego bloga. Jeśli masz pomysł na współpracę – pisz:


kontakt.ladycharlotta@gmail.com

Chętnie podejmę się recenzji książki, filmu czy gry planszowej. Przyjrzę się uważnie Twojemu produktowi, wyrażę szczerą opinię, zachęcę moich Czytelników do zapoznania się z Twoją ofertą. W grę wchodzą także wpisy sponsorowane, testowanie produktu, product placement, konkursy i inne.

Jeśli nie masz pomysłu na współpracę, też pisz. Razem wymyślimy coś fajnego, bo co dwie głowy to nie jedna! :)WIĘCEJ  INFORMACJI  I  KONTAKT


Lady Charlotta to blog, któremu ciężko przypiąć jedną łatkę i który ciężko zamknąć w jednej kategorii. Poruszana jest tu różnorodna tematyka, wśród której wyróżnić można między innymi odchudzanie, zdrowy tryb życia czy kulinaria. Obszar zainteresowań obejmuje również w dużym stopniu - nazwijmy to - medycynę naturalną, w rozumieniu żywność jako lek, a także orientalne, azjatyckie kuchnie, które jak wiadomo, często proponują właśnie alternatywne rozwiązania. Całość jest jednak nieco bardziej złożona i istnieje spore prawdopodobieństwo, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Bo choć nie ma tu cukierków i tęczowych jednorożców, to jest tu całkiem sympatycznie. W tle pogrywa muzyka, leci film, ewentualnie czeka książka, a w powietrzu unosi się zapach kosmetyków.

Masz pytanie, sugestię, radę? A może pomysł, propozycję lub jeszcze coś innego? Musisz się czymś niezwłocznie podzielić? Świetnie! Do dyspozycji masz adres e-mail:


kontakt.ladycharlotta@gmail.com

Lady Charlotta obecna jest również na Facebooku oraz Instagramie. To miejsca, gdzie możesz mnie zaobserwować, polubić czy wysłać mi wiadomość - być na bieżąco, być w kontakcie, być bliżej, po prostu.STATYSTYKI


Odwiedzają mnie zarówno kobiety, jak i mężczyźni - interesujący się tematyką odchudzania, sportu, aktywności, a także szeroko rozumianej kultury, rozwoju i psychologii. Zdecydowaną większość stanowią osoby w grupach wiekowych 18-24 oraz 25-34.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cześć! Bardzo mi miło, że poświęciłeś swój czas na przeczytanie tego, co miałam do powiedzenia. Chętnie odwdzięczę się i przeczytam, co do powiedzenia masz Ty :) Skoro i tak już tu jesteś, to zostaw po sobie tych kilka słów, dzięki czemu i ja będę mogła trafić do Ciebie. Do następnego czytania, pozdrawiam i życzę miłego dnia! ;)